VRF İç Ünite

VRF İç Ünite

VRF klima iç üniteler, bir bölge termostat sıcaklık ayar noktasına dayalı olarak bir bölgedeki ısıtma veya soğutma yükünü karşılamak için çalışır. Duvar, salon, kaset, tavan, kanallı ve yer tipi klimaların satış ve satış sonrası montaj, bakım ve onarım süreçlerinin tamamını gerçekleştiriyoruz.

VRF İç Ünite modelleri

VRF iç ünite klima modelleri her alanda eşit ve eş zamanlı ısıtma ve soğutma özelliği ile dikkat çeken klimalardan oluşmaktadır. VRF iç ünite modelleri tercih edilecek alana göre farklılık göstermektedir. AVM, okul, plazalar için farklı VRF iç ünite modelleri bulunurken, ev tipi, dükkan gibi alanlar için daha kullanışlı modeller bulunmaktadır. Kurulumu yapılan alanlarda eşit sıcaklık ve soğukluk sağlanarak üst düzey performans sunmaktadır.

Kompakt 4 Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima
MMU-UP_MH

Kompakt 4 Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima

Kompakt 4 Yönlü Kasetli Tip Klima, özellikle kompakt ve verimli bir çözüme ihtiyaç duyulan ofis uygulamaları için tasarlanmıştır.

4 Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima
MMU-UP_HP

4 Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima

Düzenli hava dağılımı ve kullanıcı konforu sağlamak için tasarlananan 4 Yönlü Kasetli Klima, bu üniteyi küçük ticari uygulamalar için ideal çözüm haline getirmektedir.

2 Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima MMU-UP_WH
MMU-UP_WH

2 Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima

İnce, kompakt ve hafif 2 Yönlü Kaset Tipi Klima, herhangi bir odanın iç kısmına kolayca ve göze çarpmayarak sığacak şekilde tasarlanmıştır.

Tek Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima MMU-UP_YHPSH
MMU-UP_YHP/SH

Tek Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite Klima

Toshiba’nın montajı kolay, yenilikçi ince hatlı Tek Yönlü Kaset Tipi Kliması otel, ofis ve resepsiyon odası gibi küçük alanlar için uygundur.

Orta Statik Basınçlı Kanala Tipi VRF İç Ünite Klima MMD-UP_BHP
MMD-UP_BHP

Orta Statik Basınçlı Kanala Tipi VRF İç Ünite Klima

Odanın şekli ne olursa olsun, bu esnek model son kullanıcının optimum konforu için düzenli bir ısı ve hava dağılımı sağlar.

İnce Kanal Tipi VRF İç Ünite Klima MMD-UP_SPHY
MMD-UP_SPHY

İnce Kanal Tipi VRF İç Ünite Klima

İster tavan boşluğuna ister asma tavana monte edilmiş olsun, Toshiba İnce Kanal Tipi Klima, olağanüstü enerji tasarrufu, yüksek performansı ve montaj kolaylığı ile en üst düzey teknolojiyi sunar.

MMD-UP_HP

Yüksek Statik Basınçlı Kanala Tipi VRF İç Ünite Klima

Bu ürün, Toshiba’nın 250 Pa’ya kadar harici statik basınçla 4.800 m³/h debiye kadar hava akışı sağlayan en güçlü kanal tipi ünitesidir

MMC-UP_HP

Tavan Tipi VRF İç Ünite Klima

Sade fakat zarif tasarımı sayesinde oda havasını istenen sıcaklığa hızlı bir şekilde iklimlendirerek hoş ve rahatlatıcı bir ortam sağlamaya yardımcı olur.

MML-UP_NH

Konsol Tipi VRF İç Ünite Klima

Yer ve alçak duvar uygulamalarında monte edilen yenilikçi ve kompakt ünite, pencere pervazlarının altına veya alçak tavanlı tavan arasına mükemmel uyum sağlar.

MML-UP_BH

Kabinsiz Döşeme Tipi VRF İç Ünite Klima

Bu ince ünite, kompakt bir alana kolayca sığacak ve kendisini dekoratif bir panelin arkasına mükemmel şekilde gizleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, her tür iç mekana uyum sağlayan, göze batmayan ideal bir çözümdür.

MMF-UP_H

Salon Tipi VRF İç Ünite Klima

Bu sistem özellikle mağazalar veya showroomlar gibi geniş odaları veya restoranlar veya çatı katları gibi alçak tavanlı odaları havalandırmak için uygundur.

MML-UP_HP/HPL

Duvar Tipi VRF İç Ünite Klima

Özellikle kompakt olan bu yüksek duvar tipi klima, ofis veya küçük dükkan gibi sınırlı alanlar için mükemmeldir.

VN-M_HE

Havadan Havaya Isı Geri Kazanım VRF İç Ünite

Toshiba’nın VN modeli, egzoz havasını kullanarak gelen havaya ön şartlandırma yapar ve böylece sistemdeki soğutma veya ısıtma yükünü azaltır. Bu, sistemin genel kapasite boyutunun azaltılmasını da sağlar.

MMD-UP_HFP

Taze Hava Cihazı VRF İç Ünite

Bu iç ünite, taze havanın binada dağıtılmadan önce yönetimi ve işlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

VRF İç Ünite Fiyatları

VRF iç ünite fiyatları tesisinizin boyutu, ısıtma ve soğutma gereksinimleriniz ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bir VRF HVAC sisteminin gereksinimlerinizi uygun maliyetli bir düzeyde karşılayıp karşılamadığını belirlemek ve ücretsiz keşif için iletişime geçebilirsiniz. VRF iç ünite fiyatları tercih edilen ürün modellerine ve adet sayısına göre farklılık gösterebilir. Ön araştırma ve fiyat teklifi için iletişim sayfamızdan veya aşağıda yer alan telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

VRF İç Ünite Nedir?

VRF iç ünite her bir ünitenin bağımsız kontol sunduğu, kullanılan her oda ve alanda eşit ısıtma ya da soğutma sunan iç mekan klimalarıdır.

VRF İç Ünite Fiyatları Nedir?

VRF iç ünite fiyatları, tercih edilen alanın büyüklüğüne ve birbirine bağlanan ünitelerin sayısına göre farklılık göstermektedir.

VRF İç Ünite Ne Demek?

VRF İç Ünite, bina, okul veya yaşam alanlarını soğutmak veya ısıtmak için kullanılan klimalara denir.

VRF İç Ünite Klima Ne İşe Yarar?

VRF İç Ünite soğutma ve ısıtma sürecinde bağlantılı olduğu dış ünite sistem ile odanızın ve işletmenizin ayarlı bulunan derecesine göre çalışmasını sağlamaktadır.

VRF İç Ünite Modelleri Nelerdir?

VRF iç ünite modelleri kullanılan alanlara göre farklılık göstermektedir. AVM gibi geniş ve kapalı alanlar için 4 yönlü iç ünite klima tipi ve ya yüksek statik basınçlı kanala sahip olan MMD-UP_HP modelleri tercih edilirken, daha küçük alanlar tavan tipi, salon tipi, konsol tipi ve en çok tercih edilen duvar tipi iç ünite modelleri tercih edilmektedir.