Otel VRF Klimaları

Otel VRF klima sistemleri ile her bir bağımsız oda, lobi, etkinlik ve fitness alanlarına özel ısıtma ve soğutma iklimlendirmesi oluşturabilirsiniz. Otellerin, misafirleri konforlu ve rahat bir dinlenme süreci geçirmelerinde ideal hava ortamını VRF klima teknolojisi ile sunabilmektedir. Otel işletme maliyetlerinin %4-25’i enerji ile ilgilidir ve bu harcamayı optimize etmeye yardımcı olabiliriz. En son VRF klima, iç ortam sıcaklıklarındaki dalgalanmalara yanıt verir ve Isı Geri Kazanımlı VRF sistemleri, enerji kullanımını azaltmak için egzoz ısısını yeniden kullanır ve farklı bölgelere eş zamanlı soğutma ve ısıtma sağlayabilir. Hava perdesi gibi çözümler, şartlandırılmış hava kaybını en aza indirmenin yanı sıra, misafir içeri girdiği anda anında karşılama ortamı sağlar.

Otel VRF Klimaları sistemleri, otel iklimlendirme uygulamalarında mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Esnek tasarım, kapsamlı ürün portföyleri ve sonsuz kontrol entegrasyon seçenekleriyle sessiz ve konforlu bir klima çözümü elde edebilirsiniz. En iyi ve uygun otel VRF klima fiyatları sunan satış ekibimiz ile iletişime geçerek oteliniz için aynı ücretsiz keşif ve montaj hizmeti alabilirsiniz. Otel VRF klima servis hizmeti ile satış sonrası bakım, onarım, aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz karşılayabilirsiniz.

Neden Otel VRF Klimaları?

Otellere yönelik iklim kontrolü çözümlerimiz, konukların check-in’den check-out’a kadar konforlu bir ortam yaşamalarını sağlar ve işletme sahiplerine iklim kontrolünü etkin bir şekilde yönetme ve enerji verimliliğini artırma teknolojisini sunar. Otel VRF sistemleri, şık ve sessiz iç ünite seçenekleriyle sadece otel klima sistemlerinin güzel görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda misafirlerinizi rahatsız etmeden ideal hava iklimlendirmesini sağlamaktadır.

Konuk odalarından lobilere, etkinlik alanlarına ve fitness alanlarına kadar her alanın kendine özgü talepleri vardır, bu nedenle otel VRF klimaları sayesinde mükemmel bir iklimlendirme ile ideal ve konforlu hava akışını yakalayabilirsiniz. Özel bir Otel Moduna sahip oda içi bağımsız ve gelişmiş kontrol paneli ile misafirleriniz konaklama süreleri boyunca her bir odanın sıcaklık ve soğukluğunu yani derecesini kendisi belirleyebilmektedir. Bina yönetimi sistemlerine de entegre edilebilen otel VRF klimaları, tüm sistemleri tek merkezden kontrol etmenize imkan sağlamaktadır.

Otel VRF Klimaları Avantajları;

  • Kişiye özel konfor sağlamak için her bir alanı kolayca özelleştirin
  • Konuklar veya personel tarafından bağımsız olarak kontrol edilen bireysel bölgeler
  • Eşzamanlı soğutma ve ısıtma
  • Optimum ayar noktaları ve operasyon planlaması
  • Son derece hassas bölge kontrolü; sıcaklık, nem, aydınlatma ve doluluk algılayan iç üniteler ve kontrolörler
  • Sessiz çalışma
  • Geleneksel sistemlere göre göz önünde olmayan VRF klimalar